stampa | chiudi

Ekonomi

04/08/2013 11:09:00

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.5 lekė dhe u shit me 106.30 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 105.50 (u ble) 106.30 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi