stampa | chiudi

Ekonomi

31/07/2013 11:03:54

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.5 lekė dhe u shit me 106.30 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 105.50 106.30
Monedha europiane 140.00 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi