stampa | chiudi

Ekonomi

25/07/2013 10:40:38

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 106 lekė dhe u shit me 106.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 106.00 106.80
Monedha europiane 140.00 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi