stampa | chiudi

Ekonomi

24/07/2013 10:37:10

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ- Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 106 lekė dhe u shit me 106.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.00 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 106.00 (u ble) 106.80 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi