stampa | chiudi

Ekonomi

20/07/2013 09:42:19

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.30 lekė dhe u shit me 108.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Blerje Shitje

Dollari amerikan 107.30 108.00
Monedha europiane 140.10 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi