stampa | chiudi

Ekonomi

05/07/2013 09:45:05

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme






TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 108 lekė dhe u shit me 108.90 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140 lekė dhe u shit me 140.60 lekė.

Dollari amerikan 108.00 (u ble) 108.90 (u shit)
Monedha europiane 140.00 140.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi