stampa | chiudi

Ekonomi

04/07/2013 09:25:34

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.80 lekė dhe u shit me 108.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141. lekė.

Dollari amerikan 107.80 (u ble) 108.20 (u shit)
Monedha europiane 140.50 141.0
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi