stampa | chiudi

Ekonomi

01/07/2013 09:25:38

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme






TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.30 lekė dhe u shit me 108 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.40 lekė dhe u shit me 141 lekė.

Dollari amerikan 107.30 (u ble) 108.00 (u shit)
Monedha europiane 140.40 141.00
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi