stampa | chiudi

Ekonomi

25/06/2013 09:37:07

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.80 lekė.

Dollari amerikan 107.00 (u ble) 107.60 (u shit)
Monedha europiane 140.20 140.80
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi