stampa | chiudi

Ekonomi

20/06/2013 09:36:17

Shkėmbimi i monedhave pėr sot

Dollari amerikan shitet me 106.00 Lekė


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.40 lekė dhe u shit me 106 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 141 lekė dhe u shit me 141.60 lekė.

Dollari amerikan 105.40 (u ble) 106.00 (u shit)
Monedha europiane 141.00 141.60
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - © 2013

stampa | chiudi