stampa | chiudi

Ekonomi

07/06/2013 09:37:04

Tregu i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.90 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.60 lekė dhe u shit me 141.30 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 107.00 107.90
Monedha europiane 140.60 141.30
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi