stampa | chiudi

Ekonomi

30/05/2013 09:48:37

Kursi i kembimit valutor

Njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.20 lekė dhe u shit me 109 lekė


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės, njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.20 lekė dhe u shit me 109 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.20 lekė dhe u shit me 140.90 lekė.

Dollari amerikan 108.20 (u ble) 109.00 (u shit)
Monedha europiane 140.20 140.90
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi