stampa | chiudi

Ekonomi

18/05/2013 10:09:19

Shkėmbimi valutor pėr ditėn e sotme

Dollari amerikan 109.00 (u ble) 109.60 (u shit)


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 109 lekė dhe u shit me 109.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.80 lekė dhe u shit me 141.40 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 109.00 109.60
Monedha europiane 140.80 141.40
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi