stampa | chiudi

Ekonomi

17/05/2013 10:02:07

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 109 lekė dhe u shit me 109.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.80 lekė dhe u shit me 141.40 lekė.

Blerje - Shitje

Dollari amerikan 109.00 109.60
Monedha europiane 140.80 141.40
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi