stampa | chiudi

Ekonomi

15/05/2013 09:50:06

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.30 lekė dhe u shit me 108.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.70 lekė dhe u shit me 141.20 lekė.

Blerje - Shitje
Dollari amerikan 108.30 108.80
Monedha europiane 140.70 141.20
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi