stampa | chiudi

Ekonomi

09/05/2013 11:05:28

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.80 lekė dhe u shit me 107.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141.10 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 106.80 107.50
Monedha europiane 140.50 141.10
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi