stampa | chiudi

Ekonomi

04/05/2013 11:52:16

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.50 lekė dhe u shit me 107.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 106.50 107.00
Monedha europiane 140.50 141.00
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi