stampa | chiudi

Ekonomi

03/05/2013 09:06:32

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.40 lekė dhe u shit me 108.00 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.50 lekė dhe u shit me 141 lekė.

Blerje Shitje
Dollari amerikan 107.40 108.00
Monedha europiane 140.50 141.00
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi