stampa | chiudi

Ekonomi

25/04/2013 09:48:15

Kursi i kėmbimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108 lekė dhe u shit me 108.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.30 lekė dhe u shit me 140.90 lekė.

Dollari amerikan 108.00 (u ble) 108.60 (u shit)
Monedha europiane 140.30 140.90
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi