stampa | chiudi

Ekonomi

17/04/2013 09:36:02

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 140.10 lekė dhe u shit me 140.70 lekė.

Dollari amerikan 107.00 (u ble) 107.60 (u shit)
Monedha europiane 140.10 140.70
Franga zvicerane 114.70 115.30.

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi