stampa | chiudi

Ekonomi

12/04/2013 13:05:44

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107 lekė dhe u shit me 107.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 107.00 (u ble) 107.50 (u shit)
Monedha europiane 139.80 140.20
Franga zvicerane 114.70 115.30

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi