stampa | chiudi

Ekonomi

08/04/2013 10:16:09

Shkėmbimi i monedhave pėr sot

Kursi i kėmbimit pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.50 lekė dhe u shit me 108.40 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 107.50 (u ble) 108.40 (u shit)
Monedha europiane 139.80 140.20
Franga zvicerane 114.60 115.20

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi