stampa | chiudi

Ekonomi

04/04/2013 10:08:56

Shkėmbimet e monedhave pėr sot

Njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.90 Lekė dhe u shit me 109.50 lekė


TIRANĖ - Nė Agjencitė e kėmbimit valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.90 Lekė dhe u shit me 109.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 108.90 (u ble) 109.50 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.30
Franga zvicerane 114.60 115.20

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi