stampa | chiudi

Ekonomi

28/03/2013 09:40:25

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 109.20 Lekė dhe u shit me 109.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.10 lekė.

Dollari amerikan 109.20 (u ble) 109.80 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.10
Franga zvicerane 114.00 114.60

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi