stampa | chiudi

Ekonomi

26/03/2013 10:52:01

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108.40 Lekė dhe u shit me 109 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.40 lekė.

Dollari amerikan 108.40 (u ble) 109.00 (u shit)
Monedha europiane 139.80 140.40
Franga zvicerane 114.00 114.60

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi