stampa | chiudi

Ekonomi

21/03/2013 10:49:10

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 108 Lekė dhe u shit me 108.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.80 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 108.00 (u ble) 108.50 (u shit)
Monedha europiane 139.80 140.20
Franga zvicerane 114.00 114.60

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi