stampa | chiudi

Ekonomi

16/03/2013 11:26:51

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.90 Lekė dhe u shit me 108.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.70 lekė dhe u shit me 140.30 lekė.

Dollari amerikan 107.90 (u ble) 108.50 (u shit)
Monedha europiane 139.70 140.30
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi