stampa | chiudi

Ekonomi

14/03/2013 11:09:14

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107.20 Lekė dhe u shit me 108 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.50 lekė dhe u shit me 140.10 lekė.

Dollari amerikan 107.20 (u ble) 108.00 (u shit)
Monedha europiane 139.50 140.10
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi