stampa | chiudi

Ekonomi

06/03/2013 09:32:50

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 107. Lekė dhe u shit me 107.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 107.00 (u ble) 107.60 (u shit)
Monedha europiane 139.40 140.00
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi