stampa | chiudi

Ekonomi

27/02/2013 11:50:32

Kursi i kėmbimit valutor

Shkėmbimi i monedhave pėr ditėn e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.9 Lekė dhe u shit me 105.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 139.90 lekė.

Dollari amerikan 104.40 (u ble) 105.50 (u shit)
Monedha europiane 139.40 139.90
Franga zvicerane 113.20 113.80

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi