stampa | chiudi

Ekonomi

21/02/2013 09:56:19

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 Lekė dhe u shit me 104.60 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140.10 lekė.

Dollari amerikan 104.00 (u ble) 104.60 (u shit)
Monedha europiane 139.60 140.10
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi