stampa | chiudi

Ekonomi

16/02/2013 12:15:32

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.5 Lekė dhe u shit me 105.1 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140.20 lekė.

Dollari amerikan 104.50 (u ble) 105.10 (u shit)
Monedha europiane 139.60 140.20
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi