stampa | chiudi

Ekonomi

11/02/2013 11:44:46

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.20 Lekė dhe u shit me 103.90 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 103.20 (u ble) 103.90 (u shit)
Monedha europiane 139.40 140.00
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi