stampa | chiudi

Ekonomi

07/02/2013 09:59:55

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.10 lekė dhe u shit me 103.70 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.60 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 103.10 (u ble) 103.70 (u shit)
Monedha europiane 139.60 140.00
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi