stampa | chiudi

Ekonomi

04/02/2013 09:18:57

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 102.50 lekė dhe u shit me 103 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 139.90 lekė.

Dollari amerikan 102.50 (u ble) 103.00 (u shit)
Monedha europiane 139.40 139.90
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi