stampa | chiudi

Ekonomi

30/01/2013 09:50:17

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 103.50 lekė dhe u shit me 104 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.30 lekė dhe u shit me 139.80 lekė.

Dollari amerikan 103.50 (u ble) 104.00 (u shit)
Monedha europiane 139.30 139.80
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi