stampa | chiudi

Ekonomi

23/01/2013 09:59:45

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.60 lekė dhe u shit me 105.20 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.30 lekė dhe u shit me 139.90 lekė.

Dollari amerikan 104.60(u ble) 105.20 (u shit)
Monedha europiane 139.30 139.90
Franga zvicerane 112.00 112.80

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi