stampa | chiudi

Ekonomi

16/01/2013 09:27:23

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104 lekė dhe u shit me 104.80 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.10 lekė dhe u shit me 139.60 lekė.

Dollari amerikan 104.00 (u ble) 104.80 (u shit)
Monedha europiane 139.10 139.60
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi