stampa | chiudi

Ekonomi

13/01/2013 09:50:20

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 104.30 lekė dhe u shit me 105 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.10 lekė dhe u shit me 139.70 lekė.


Dollari amerikan 104.30 (u ble) 105.00 (u shit)
Monedha europiane 139.10 139.70
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi