stampa | chiudi

Ekonomi

11/01/2013 09:34:40

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 105.40 lekė dhe u shit me 106 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.10 lekė dhe u shit me 139.70 lekė.

Dollari amerikan 105.40 (u ble) 106.00 (u shit)
Monedha europiane 139.10 139.70
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi