stampa | chiudi

Ekonomi

10/01/2013 09:30:14

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.80 lekė dhe u shit me 107.50 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.50 lekė dhe u shit me 140 lekė.

Dollari amerikan 106.80 (u ble) 107.50 (u shit)
Monedha europiane 139.50 140.00
Franga zvicerane 115.10 116.00

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi