stampa | chiudi

Ekonomi

05/01/2013 09:19:26

Kursi i kembimit valutor

Shkembimi i monedhave per diten e sotme


TIRANĖ - Nė Agjencitė e Kėmbimit Valutor tė Tiranės njė dollar u ble sot mesatarisht me 106.30 lekė dhe u shit me 107 lekė, ndėrsa njė euro u ble me 139.40 lekė dhe u shit me 139.90 lekė.

Dollari amerikan 106.30 (u ble) 107.00 (u shit)
Monedha europiane 139.40 139.90
Franga zvicerane 114.60 115.20

HermesNews - ©2013

stampa | chiudi