Video

08/11/2014 18:02:38

Identifikohet viktimane det

Mėsohet se viktima quhet Tomorr Kiptiu, 53 vjeē


VLORE - Policia ka zbardhur identitetin e personit tė pajetė, tė zbuluar mėngjesin e sotėm teksa po pluskonte nė det. Mėsohet se viktima quhet Tomorr Kiptiu, 53 vjeē, lindur nė Lushnjė dhe me banim nė Vlorė. Identifikimi i tij ėshtė bėrė nga familjarėt, sipas tė cilėve, viktima vuante prej 8 muajsh nga probleme psikike dhe kishte dy ditė i larguar nga shtėpia. Ndėrsa shkaku i vdekjes dyshohet tė jetė aksidental. Konstatimi i viktimės sė mbytur nė det ėshtė bėrė nga disa qytetarė tė Vlorės, tė cilėt kanė lajmėruar policinė. Policia ka mbėrritur menjėherė nė vendngjarje me njė autoambulancė pėr transportimin e trupit.

HermesNews - ©2014

Dėrgo me email | Stampo artikullin | Artikulli ėshtė lexuar 571 here
Titolo 1

Identifikohet viktimane det

Titolo 1

Padi ndaj ish kreut tė qarkut Vlorė

Titolo 1

Takim brezash