Video

18/11/2014 20:19:33

Ekzekutohet biznesmeni nė lokal

Fillimisht 45-vjeēari ka marrė plagė tė rėnda dhe ėshtė transportuar nė spitalin e Durrėsit, por nuk ka mundur t’i mbijetojė


DURRES - Pronari i njė lokali ėshtė ekzekutuar mbrėmjen e sotme me armė zjarri. Ngjarja ka ndodhur nė lokalin “Bar Center” 40 metra larg bashkisė sė qytetit tė Durrėsit. Viktima ėshtė Leonard Murataj 45 vjeē. Ai u qėllua me breshėri automatiku. Fillimisht 45-vjeēari ka marrė plagė tė rėnda dhe ėshtė transportuar nė spitalin e Durrėsit, por nuk ka mundur t’i mbijetojė plagėve tė marra, tė cilat i kishin prekur organet jetėsore. Autori i krimit pai ka kryer vrasjen ėshtė larguar me njė makinė, nė drejtim tė Fushė-Krujės. Personi i cili dyshohet se ka kryer vrasjen ka shfrytėzuar edhe motin e keq pėr tė kryer krimin, sipas policisė. Dyshohet se vrasja ka ndodhur pas njė konflikti nė lokal.

HermesNews - ©2014

Dėrgo me email | Stampo artikullin | Artikulli ėshtė lexuar 630 here
Titolo 1

Ekzekutohet biznesmeni nė lokal

Titolo 1

Sokol Olldashi, ''Qytetar Nderi''

Titolo 1

Zbulohet banda e drogės tek plazhi